CANLI SONUÇLAR - bigaste - Haber, Son Dakika Haberler, Güncel Gazete Haberleribigaste – Haber, Son Dakika Haberler, Güncel Gazete Haberleri

17 Mayıs 2022 - 09:49
ALMANYA REGİONALLİGA
20:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
- : -
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
1 - 0
Tristan Suárez Tristan Suárez
MS
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
1 - 0
Guillermo Brown Guillermo Brown
MS
Deportivo Moron Deportivo Moron
0 - 0
All Boys All Boys
MS
Almirante Brown Almirante Brown
2 - 2
Villa Dalmine Villa Dalmine
AVUSTRALYA 1. LİGİ
12:05
Western United FC Western United FC
- : -
Melbourne Victory Melbourne Victory
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
20:00
Spittal Spittal
- : -
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
B.A.E. PREMİER LİGİ
17:15
Al-Wasl Al-Wasl
- : -
Ajman Ajman
17:15
Emirates Emirates
- : -
Al Urooba Al Urooba
17:15
Al-Dhafra Al-Dhafra
- : -
Shabab Al Ahli Shabab Al Ahli
20:00
Khorfakkan FC Khorfakkan FC
- : -
Al Jazira Al Jazira
20:00
Bani Yas Bani Yas
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
20:00
Al-Nasr Al-Nasr
- : -
Al-Ain Al-Ain
20:00
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba
BREZİLYA SERİE B
MS
Ituano FC Ituano FC
1 - 1
Gremio Gremio
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
19:30
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
JS Saoura JS Saoura
EKVADOR PRİMERA
MS
Gualaceo Gualaceo
2 - 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
ESTONYA 1. LİGİ
18:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
20:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
18:00
Tampere United Tampere United
- : -
Klubi 04 Klubi 04
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:00
Helsinki Helsinki
- : -
Lahti Lahti
18:00
Oulu Oulu
- : -
KuPS KuPS
18:00
Haka Haka
- : -
SJK SJK
FRANSA LİGUE 2
21:30
Paris FC Paris FC
- : -
Sochaux Sochaux
GÜNEY KORE 2. LİGİ
13:00
Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana Citizen
- : -
Busan I'Park Busan I'Park
13:00
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
- : -
Anyang Anyang
13:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
- : -
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
13:00
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
- : -
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
13:30
Incheon United Incheon United
- : -
Daegu Daegu
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
15:30
Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
- : -
Dila Gori Dila Gori
15:30
FC Gagra FC Gagra
- : -
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
18:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
- : -
FC Telavi FC Telavi
20:00
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
- : -
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
GÜRCİSTAN 2. LİGİ
16:00
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
Samtredia Samtredia
16:00
FC Rustavi FC Rustavi
- : -
Gareji Sagarejo Gareji Sagarejo
16:00
Spaeri Spaeri
- : -
WIT Georgia WIT Georgia
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
- : -
FC Eindhoven FC Eindhoven
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
21:45
Southampton Southampton
- : -
Liverpool Liverpool
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
21:45
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Sheffield United Sheffield United
İTALYA SERİE B LİGİ
21:30
Benevento Benevento
- : -
Pisa Pisa
İTALYA SERİE C LİGİ
21:30
FeralpiSalo FeralpiSalo
- : -
Reggiana Reggiana
21:30
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
- : -
Catanzaro Catanzaro
21:30
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Palermo Palermo
22:00
Juventus II Juventus II
- : -
Padova Padova
LİTVANYA KUPASI
18:00
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
- : -
Marijampole City Marijampole City
MALEZYA PREMİER LİGİ
15:15
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
- : -
UITM UITM
MALEZYA SÜPER LİGİ
15:15
Sarawak United Sarawak United
- : -
Kuala Lumpur City Kuala Lumpur City
16:00
Penang FC Penang FC
- : -
Sabah Sabah
16:00
Kedah Kedah
- : -
Negeri Sembilan Negeri Sembilan
MISIR 1. LİGİ
17:00
El Gouna El Gouna
- : -
Misr El Makasa Misr El Makasa
19:30
Future FC Future FC
- : -
Al Ittehad Alexandria Al Ittehad Alexandria
22:00
Zamalek Zamalek
- : -
El Geish El Geish
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
16:30
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
- : -
Dinamo Samarkand Dinamo Samarkand
16:30
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
- : -
Neftchi Fargona Neftchi Fargona
16:30
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
- : -
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Club Guarani Club Guarani
3 - 0
12 de Octubre 12 de Octubre
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
0 - 0
Univ. Concepcion Univ. Concepcion
MS
Puerto Montt Puerto Montt
2 - 1
Union San Felipe Union San Felipe
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Curico Unido Curico Unido
4 - 1
Audax Italiano Audax Italiano
TFF 3. LİG
16:00
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
- : -
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
16:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
20:00
Fethiyespor Fethiyespor
- : -
Yeşilyurt D.Ç Ofspor Yeşilyurt D.Ç Ofspor
20:00
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
- : -
Orduspor 1967 Orduspor 1967
TUNUS 1. LİGİ
18:00
US Monastir US Monastir
- : -
CS Sfaxien CS Sfaxien
U17 AVRUPA ŞAMPİYONASI
17:30
Danimarka U17 Danimarka U17
- : -
İsveç U17 İsveç U17
17:30
Sırbistan U17 Sırbistan U17
- : -
Belçika U17 Belçika U17
20:00
İskoçya U17 İskoçya U17
- : -
Portekiz U17 Portekiz U17
20:00
Türkiye U17 Türkiye U17
- : -
İspanya U17 İspanya U17
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Boston River Boston River
2 - 3
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
20:00
PAOK PAOK
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
20:00
AEK AEK
- : -
Olympiakos Olympiakos
20:00
Pas Giannina Pas Giannina
- : -
Aris Aris
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 36 34 78
2 Fenerbahçe 36 30 69
3 İttifak Holding Konyaspor 36 19 64
4 Medipol Başakşehir 36 18 61
5 Aytemiz Alanyaspor 36 5 58
6 VavaCars Fatih Karagümrük 36 -4 56
7 Beşiktaş 36 6 55
8 Fraport TAV Antalyaspor 36 5 55
9 Adana Demirspor 36 7 52
10 Kasımpaşa 36 10 50
11 Atakaş Hatayspor 36 -5 50
12 Demir Grup Sivasspor 36 0 48
13 Galatasaray 36 -3 48
14 GZT Giresunspor 36 -3 44
15 Yukatel Kayserispor 36 -9 44
16 Gaziantep FK 36 -7 43
17 Çaykur Rizespor 36 -24 36
18 Altay 36 -15 34
19 Göztepe 36 -28 28
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 36 -36 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 35 25 67
2 MKE Ankaragücü 35 24 67
3 Royal Hastanesi Bandırmaspor 35 22 61
4 İstanbulspor 35 17 59
5 BB Erzurumspor 35 15 58
6 Eyüpspor 35 9 54
7 Tuzlaspor 35 3 49
8 Manisa FK 36 1 49
9 Yılport Samsunspor 35 6 48
10 Ankara Keçiörengücü 35 -1 48
11 Gençlerbirliği 35 -8 48
12 Beypiliç Boluspor 35 -3 47
13 Altaş Denizlispor 35 -8 46
14 Adanaspor 35 -1 45
15 Altınordu 35 -16 45
16 Bursaspor 35 -11 41
17 Kocaelispor 35 -12 41
18 Nasadoge Menemenspor 35 -14 38
19 Balıkesirspor 35 -48 12
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor Futbol 34 31 77
2 Amed Sportif Faaliyetler 34 8 57
3 TECO Karacabey Belediyespor 34 17 56
4 Isparta 32 Spor 34 11 55
5 Tarsus İdman Yurdu 34 9 55
6 Anagold 24Erzincanspor 34 17 54
7 Bucaspor 1928 34 8 53
8 Kırşehir Belediyespor 34 9 49
9 Ankara Demirspor 34 9 49
10 Weecoins Kırklarelispor 34 5 47
11 Şanlıurfaspor 34 9 46
12 Nazilli Belediyespor 34 -1 45
13 Uşakspor A.Ş. 34 -16 40
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 34 -10 38
15 Pazarspor 34 -25 34
16 Akhisarspor 34 -22 31
17 Karatay Termal 1922 Konyaspor 34 -16 29
18 Eskişehirspor 34 -43 22
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor 38 34 72
4 Sivas Belediyespor 38 32 69
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 38 15 66
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekirspor 38 -12 41
16 Adıyaman FK 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşespor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor 38 -56 19
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4